Субота, 2 Березня, 2024

Через Steam Link Anywhere можна грати за межами дому

Ще торік Valve, щоб полегшити складну геймерську долю, запустила Steam Link – сервіс, який дозволяв грати в улюблені стрілялки/адвенчури зі Steam на дивані, транслюючи картинку на екран смартфона через домашню мережу Wi-Fi.

Зараз же проект розвинувся до Steam Link Anywhere і позбувся головного недоліку – прив’язки до спільної мережі Wi-Fi. Тепер грати і транслювати картинку можна на будь-який Android-смартфон з доступом в інтернет, головне – забезпечити стабільне підключення. Оновлений Steam Link працює навіть у 4G-мережі.

Щоб скористатися новою функцією, гравцеві буде потрібно оновити свій Steam-клієнт до бета-версії від 13.03.19 або більш пізньої. Далі заходимо у вкладку «додати комп’ютер» у розділі Steam Link, натискаємо «інший комп’ютер» і виконуємо всі за інструкцією.

Для Андроїд-смартфонів уже можна завантажити бета-версію програми на Google Play, а ось власникам iOS поки доведеться зачекати.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися