Вівторок, 25 Червня, 2024

Штучний інтелект захистить компанії від крадіжок даних

У найближчому майбутньому робітникам варто забути про обговорення свого працедавця через корпоративну пошту. Адже він може інсталювати програмне забезпечення японської компанії UBIC. Це система під назвою Virtual Data Scientist на базі штучного інтелекту, яка не перешкоджає витоку даних, а запобігає їм за допомогою сканування та аналізу корпоративної пошти.

Програмне забезпечення читає електронні листи робітників та шукає в них ознаки того, що робітник знаходиться у скрутному фінансовому становищі або жаліється на ставлення працедавця. Таку ситуацію система класифікує як розвиток проблеми, а кореспонденція з обговоренням доступу до даних відноситься до підготовки.

Представники UBIC кажуть, що витоки корпоративних даних не відбуваються випадково. І аналіз корпоративного листування дозволяє його попереджати. А завдяки тому, що Virtual Data Scientist використовує технології машинного навчання, він з часом тренується та копіює техніку професійних аудиторів. Однак він ефективніший за ручну роботу, кажуть розробники, оскільки здатний оброблювати величезні обсяги пошти.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися