Неділя, 23 Червня, 2024

Чоловік вклав $18000 у шматок землі в онлайн-грі, щоб здавати його в оренду

Купівля нерухомості — це велика інвестиція, а деякі люди інвестують у нерухомість, якої не існує. Справа не в тому, що забудовник зникає з грошима – люди вкладають заощадження всього життя у віртуальну нерухомість. Техасець Джастін Рід, наприклад, вклав усі наявні свої заощадження у 18 000 доларів. Саме стільки він заплатив за узбережжя Хорум – ділянку віртуальної землі у онлайн-грі віртуальної реальності Entropia.

«Я знаю, що це звучить як багато, і це божевілля – говорити комусь, що я віртуальний землевласник і вклав у це свої заощадження. Але я вірю в Ентропію», — сказав Рід, який в грі має аватар під іменем Девід Джокер.

Рід грав у гру майже 20 років. Йому вдалося заробити в ній 5000 доларів, які допомогли йому заплатити за навчання в коледжі.

Чоловік сподівається окупити свою інвестицію у віртуальну землю за чотири роки.

«Я отримую дохід на основі всього, що гравець там дізнається. Якщо вони продовжать видобування, я отримую 3% податку з цього. І так я отримую свій дохід», – пояснив він.

Він сказав, що платить 60 доларів на рік за утримання тварин на своїй віртуальній землі, але не сплачує земельних податків.

«Це не схоже на те, якби я купив бізнес чи нерухомість, і раптом податки та вартість нерухомості зросли, і я не міг собі її дозволити, — сказав Рід. – Я завжди буду володіти узбережжям Хорум, і все, що мені це коли-небудь коштуватиме, — це 60 доларів на місяць для моїх створінь».

Entropia називає себе найстаршим метавсесвітом у світі. Гру запустили у 2003 році.

«Якщо вам подобається ризик і ви готові грати в азартні ігри, що, в основному, відбувається в цьому цифровому світі, знайте, це гарне місце для азартних ігор», — сказав Пол Топрак, заступник директора Програми розробки та дизайну ігор в університеті. Техасу в Остіні. Топрак сказав, що подібні типи світів стають все більшими з більшою кількістю компаній.

Це може означати, що більше людей почнуть грати на всіх платформах, наприклад Entropia. Або це може означати, що більше людей перейдуть до впізнаваних імен, як-от Meta (нова назва Facebook).

Рід заробив близько 1200 доларів після інвестування наприкінці березня. Він зізнається, що спочатку це було нервово.

«Мені довелося провести безготівкову транзакцію з такою кількістю грошей. Побачити, що вони зникли, було стресом», – сказав він.

Але він все одно вважає, що зробив правильний вибір.

«Я б сказав, що все може бути поганою інвестицією. Я міг піти і відкрити пекарню за свої гроші, і ніхто б не купив мої булочки, — сказав він. – Завдяки цьому я просто відчуваю, що маю більше контролю».

Рід сподівається, що гроші від метавсесвіту дозволять йому полишити реальну роботу. «Я маю на увазі, що поки ця гра врешті-решт не провалиться і не розвалиться, у мене завжди, завжди буде моя земля, і я ніколи не залишуся без роботи до кінця свого життя», — сказав він.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися