McDonald’s запропонував заряджати смартфон та худнути одночасно з поїданням гамбургерів та картоплі фрі

Велосипеди зроблені з переробленого пластику і дозволяють користувачам виробляти електроенергію під час тренувань, яку потім можна використовувати для зарядки своїх мобільних телефонів або інших пристроїв

Кілька закладів McDonald’s у Китаї встановили замість звичайних стільців велотренажери. Ідея в тому, щоб клієнти могли тренуватися і заряджати свої телефони під час споживання калорій у вигляді гамбургерів та картоплі фрі.

Відео в соцмережі TikTok про жінку, яка їсть і катається на велотренажері в Mcdonald’s в Китаї, стало вірусним, набравши близько 35 мільйонів переглядів за п’ять днів. Людей захопила ідея, що можна споживати та одночасно витрачати калорії.

@cris13yumc da China kkkk amei a ideia

? som original – cris13_u


У вересні Mcdonald’s China представила велотренажери, підключені до столів, в торговій точці в провінції Гуандун.

Велосипеди зроблені з переробленого пластику і дозволяють користувачам виробляти електроенергію під час тренувань, яку потім можна використовувати для зарядки своїх мобільних телефонів або інших пристроїв.

McDonald’s China повідомив інсайдеру, що в даний час існує 10 таких велосипедів із вбудованою зарядкою. Вони розміщені у двох закладах цієї фаст-фуд франшизи – у Гуандоні та Шанхаї.

На жаль, у McDonald’s не наводять розрахунки ефективності таких тренувань. А саме – скільки часу потрібно крутити педалі та скільки гаджетів можна зарядити, щоб «спалити» калорії, спожиті в одному гамбургері чи порції картоплі фрі.

До речі, в Ісландії є унікальний гамбургер McDonald’s – йому вже 10 років і світ з цікавістю спостерігає, як він не розкладається. Подивитися на цей гамбургер приїжджають люди з усього світу. А на його офіційний веб-сайт заходить понад 400 тисяч унікальних відвідувачів щодня.

А якщо вас турбує зайва вага, вам, можливо підійдуть комп’ютерні ігри. Дві години комп’ютерних ігор дорівнюють 1000 присідань. Обидва процеси спалять 420 кілокалорій для чоловіків та 472 кілокалорії для жінок.

Щоб компенсувати один Біг Мак (257 кілокалорій) доведеться грати щонайменше 1 годину 4 хвилини.

Минулого року команда з Університету Квінсленда повідомила, що гравці мають на 21% більше шансів тримати вагу в нормі, ніж середня людина. Усе тому, що геймери менше їдять та курять, а також значно активніші завдяки ігровому геймплею. У цьому дослідженні вивчали 1400 геймерів з 65 країн.

У той же час, ВООЗ визнала пристрасть до онлайнових ігор психічним розладом. Існує версія, що це сталося під тиском Китаю. Тим часом, можна пройти онлайн-тест і дізнатися, чи є у вас ігровий психічний розлад.