Чому на iPhone ліхтарик запускається самостійно: знайшли пояснення

На форумі Apple Communities тема непередбачуваної активації підсвічування вже нараховує понад 500 власників iPhone

Деякі користувачі iPhone помітили, що на їхньому телефоні ліхтарик запускається без якихось видимих причин чи їхніх команд. Це неприємне явище, яке призводить до серйозних наслідків: апарат сильно нагрівається та батарея швидко розряджається. Нещодавно знайшли причину, чому ліхтарик запускається самостійно.

На форумі Apple Communities тема непередбачуваної активації підсвічування вже нараховує понад 500 власників iPhone. Це власники моделей iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR.

Проблема незрозумілої активації ліхтарика з’явилася після зміни інтерфейсу ОС. В апдейті Apple розмістила ярлик для швидкого запуску підсвічування та камери на екрані блокування. Користувачі, які скаржилися на випадкову активацію світлодіода, помітили, що випадково торкаються великим пальцем чи долонею ярлика швидкого запуску. Також iPhone не блокує екран в кишені, і випадкове натиснення відбувається через тканину.

Видалити ярлик швидкого запуску з екрана блокування iOS неможливо. Зменшити шанси випадкового увімкнення світлодіода в кишені можна, вимкнувши функцію «Тапнути для пробудження». Її можна знайти в загальних налаштуваннях iPhone в розділі «Доступність». Якщо ліхтарик часто запускається від випадкового торкання пальцем або долонею, можна відразу виконати свайп вліво для його вимкнення. Свайп необхідно виконувати легенько, інакше можна запустити камеру.