П’ятниця, 12 Липня, 2024

Чому прозорий чохол для смартфона жовтіє?

Власники смартфонів, які вибрали прозорий чохол, щоб не зовсім ховати дизайн свого телефон, можуть помітити, як за кілька місяців прозорість зникає. Чохол перетворюється на брудно-жовтий аксесуар. Ось чому це відбувається.

Більшість прозорих чохлів для смартфонів розроблено з використанням силікону, акрилу або термопластичного поліуретану (TPU). Усі три є міцними та здатними витримувати високі температури, які можуть виникати під час використання смартфона.

Полуіретан, акрил і силікон, повністю жовтіють через реакцію окислення, яка запускається під дією ультрафіолетового світла. Подібна реакція також активується через контакт з потом та тілесним жиром.

У компанії ESR, що спеціалізується на чохлах для планшетів, смартфонів та інших пристроїв, поділилися тим, що вони називають «найпростішим і найдоступнішим рішенням» для повернення прозорості.

Змішайте кілька крапель засобу для миття посуду з теплою водою та обережно протріть чохол зубною щіткою. І обов’язково обробіть усі крихітні вирізи та виїмки всередині та зовні.

Нарешті промийте аксесуар і витріть його м’якою тканиною. Ви можете залишити його сушитися на повітрі приблизно на годину. Якщо можливо, повторюйте цей процес один або два рази на тиждень.

Ви також можете використовувати соду, але нанесіть порошок сухим на поверхню. Візьміть вологу зубну щітку та почистіть. Після цього промийте чохол і витріть його м’якою тканиною. Перш ніж використовувати чохол на телефоні, дайте йому висохнути.

І останнім способом є очищення спиртом. Налийте спирт у пляшку з розпилювачем і розпиліть його на корпус. Крім того, можна використовувати тканину, змочену в спирті.

Покривши зовнішню та внутрішню частину, візьміть м’яку суху тканину, щоб видалити спирт. Після цього дайте чохлу висохнути на повітрі приблизно годину.

Пам’ятайте, що спирт, сода є агресивними речовинами і можуть незворотно пошкодити пластик при неправильному використанні.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися