Вівторок, 18 Червня, 2024

Cosmos покаже інтернет по SMS

Переглядати улюблені сайти можна навіть у тих місцях, де відсутнє пересилання даних, наприклад, у київському метро. У ньому хоча й запустили EDGE на декількох станціях, але на решті доступні лише дзвінки та SMS. Однак цього цілком достатньо для браузера Cosmos, який нещодавно з’явився для платформи Android.

Щоб відкрити в такому веб-навігаторі сайт, потрібно вставити його URL-посилання в текстове повідомлення та відправити на певний номер у сервісі Twilio. Після цього система на своїх серверах прибере зайве та надішле контент обраної сторінки. Браузер видаляє такі речі, як javascript та CSS, які відповідають за зовнішній вигляд веб-порталу та його динамічні функції. Залишається лише звичайний текст, який надходить у зворотних SMS. Саме їх відкриває Cosmos та показує веб-сторінку:

Так виглядає сайт, який передали по SMS

Автори Cosmos попереджають, що для нормальної роботи варто мати велику кількість дешевих SMS, а також звикнутись із затримками. Адже обробка сайту та його відправка у декількох повідомленнях, особливо коли на веб-сторінці багато тексту, може займати певний час.

Зараз розробники створюють стабільну версію свого браузера та готуються до її публікації в магазині програм Google Play.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися