Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як симулювати наявність Wi-Fi у Android

Багато мобільних додатків вимагають для своєї роботи лише Wi-Fi, і їх не цікавить, що на вашому рахунку ще кілька сотень мегабайтів трафіку у 3G. Це робиться для того, щоб не можна було перевитратити гроші в мобільнику. Проте якщо конче необхідно отримати всю функціональність такої програми при відсутності Wi-Fi, останній можна симулювати.

Щоб обдурити додаток та змусити його повірити у наявність Wi-Fi, необхідно обов’язково мати на телефоні дві речі: рут-доступ та встановлений фреймворк Xposed. Інсталяція останнього не викликає жодних проблем та проходить, як встановлення звичайного додатка APK.

1. Відкрийте Xposed та перейдіть у розділ Download, після чого перейдіть на вкладку Modules. За допомогою вбудованого пошуковика знайдіть модуль Fake Wifi Connection. Завантажте та інсталюйте останню доступну версію.

 

2. Активуйте модуль Fake Wifi Connection після встановлення, натиснувши галочку навпроти його назви у розділі Modules. Перезавантажте гаджет для запуску цього модуля.

3. Запустіть Fake Wifi Connection, як будь-яку іншу звичайну програму. Додаток покаже перелік всіх інстальованих у мобільному гаджеті утиліт. Позначте ті, які працюють лише за наявності Wi-Fi, та збережіть зміни.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися