В смартфонах не варто чекати відеоядра GeForce – директор NVIDIA

Раніше NVIDIA пробувала свої сили на ринку чипів для смартфонів з лінійкою процесорів Tegra

Один з найбільших розробників графічних процесорів компанія NVIDIA не планує найближчим часом повторювати крок свого конкурента – компанії AMD. Директор NVIDIA повідомив, що цього не трапиться в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, компанія AMD уклала угоду з Samsung про інтеграцію своїх потужних графічних ядер останнього покоління RDNA 2 у смартфони південнокорейського гіганта. Це має принести на мобільники з ARM-процесорами Samsung Exynos потужну графіку, а також графічні технології, які наразі доступні лише на ПК та настільних ігрових приставках Xbox X та PlayStation 5.

З’явилися чутки, що NVIDIA, яка зараз знаходиться в процесі завершення купівлі ARM, після завершення покупки може почати впроваджувати свою лінійку графічних ядер GeForce у процесори для смартфонів Android.

Директор NVIDIA Дженсен Хуанг в інтерв’ю виданню ZDNet спростував такі чутки. За його словами, зараз не найкращий час, щоб адаптувати графічні технології комп’ютерних відеокарт, такі як трасування променів, до смартфонів.

«Ігри з технологією трасування променів досить великі, чесно кажучи. Набір даних досить великий і для цього буде час. У правильний час ми можемо розглянути це», – сказав топ-менеджер.

Хуанг додав, що найкращий спосіб мобільним геймерам відчути сучасні графічні технології є використання сервісу стримінгу ігор NVIDIA GeForce Now, який пропонує понад 1000 тайтлів та має понад 10 млн користувачів у 70 країнах.

«Ось так ми би хотіли досягнути пристрої Android, Chrome, iOS, Mac OS, Linux, всіх типів пристроїв, будь то телевізор, мобільний гаджет чи ПК. Я думаю, для нас, зараз, це найкраща стратегія», – каже він.

Раніше NVIDIA пробувала свої сили на ринку чипів для смартфонів з лінійкою процесорів Tegra. Ці рішення використовувалися в низці мобільних гаджетів, таких як Motorola Atrix 4G, Samsung Galaxy R, Google Nexus 7 (2012), Xperia Tablet S, а також у автомобілях Tesla та кількох інших пристроях. Сьогодні чипи Tegra використовуються лише в гаджеті NVIDIA SHIELD TV.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я