Автомобіль Apple буде гарнітурою віртуальної реальності

гарнітура може змінити спосіб транспортування. Для більш розслаблюючої поїздки можна покататися на човні по річці. Або можна буде увімкнути зомбі. які гоняться за транспортним засобом у постапокаліптичному сценарії.

Новий патент Apple натякає на те, як компанія могла б використовувати віртуальну реальність для розваги пасажирів, які подорожують в автономному автомобілі, а також допомагаючи зменшити заколисування під час завантаження.

Опубліковані схеми показують, як автомобіль без водія та гарнітура віртуальної реальності можуть працювати разом, щоб розважати мандрівників у їхніх подорожах. Люди, які носять гарнітури VR, можуть грати в відео ігри, або вони можуть запросити друзів і знаменитостей стати їхніми віртуальними супутниками в подорожі.

Що стосується бізнесу, то патент також показав, як користувачі можуть відвідувати ділову зустріч, перебуваючи в дорозі. Замість того, щоб бути обмеженим у віртуальній кімнаті для переговорів, користувачі могли б дивитися на пейзажі, що проходять повз, тому менше шансів стати дезорієнтованими.

Крім того, гарнітура може змінити спосіб транспортування. Для більш розслаблюючої поїздки можна покататися на човні по річці. Або можна буде увімкнути зомбі. які гоняться за транспортним засобом у постапокаліптичному сценарії.

Користувачів не просто побалують візуальним видовищем. Apple планує надати їм справжній 4D-відчуття, оскільки автомобільна система HVAC вдуває повітря в обличчя, динаміки відтворюють об’ємний звук, а сидіння штовхає за допомогою власних внутрішніх двигунів.

Як і у випадку з усіма патентами, немає гарантії, що ми коли-небудь побачимо, як Apple представить ці системи в справжній автомобіль. Але це, безумовно, створює цікаву картину того, які плани вона може мати щодо своєї довгоочікуваної Apple Car.

Зрозуміло, що Apple вірить, що одного дня ми повністю відмовимося від водійських крісел, і вона вже думає про те, що це означає для мандрівників. Спираючись на патент, Apple, схоже, прагне розробити нові інноваційні способи, щоб пасажири розважалися та були продуктивними під час руху.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я