Вівторок, 25 Червня, 2024

Дорогі телефони стали занадто дорогими для українців

Експерти стверджують, що ринок мобільних телефонів в Україні терпить збитки. В основному через те, що багатьом українцям стали не по кишені дорогі моделі телефонів. Співвітчизники змушені купувати дешевшу техніку, пише «Дело».

За 2014 рік ринок мобільних телефонів скоротився на 19%. Однак збитки на ньому пов’язані не з падінням кількості придбаного товару. Навпаки, за минулий рік українці придбали на 17% більше мобільників. От тільки ціна їх, порівняно з минулими роками, впала в кілька разів. У минулому році середня ціна мобільного телефона в Україні знизилася до $181. За підсумками 2013 року цей показник дорівнював $261.

Експерти дійшли висновку, що українці свідомо стали віддавати перевагу дешевшим телефонам. За їхніми словами, така тенденція обумовлена режимом підвищеної економії, з якою зіткнулися багато наших громадян.

Лідером продажів на ринку мобільних телефонів став китайський Lenovo, який різко піднявся з третього місця на друге завдяки лояльній ціновій політиці своїх апаратів. На першому місці залишився південнокорейський Samsung, однак кількість його продажів компанії на українському ринку стрімко скоротилася. Третє місце зайняли мобільні телефони Fly. А ось апарати тайванського виробника HTC, які раніше користувалися великою популярністю в середнього класу українців, вилетіли з трійки лідерів.

Нинішній стан ринку мобільної техніки експерти напряму пов’язують зі стрімкою девальвацією національної гривні, яка з початку минулого року по відношенню до міжнародної валюті впала втричі.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися