Середа, 29 Травня, 2024

Дизлайки на YouTube можна повернути плагіном для браузера

Користувачі можуть повернути собі можливість одним поглядом розпізнати неякісне відео на YouTube. За допомогою спеціального розширення можна повернути собі відображення дизлайків.

Прибираючи лічильник дизлайків під усіма відео YouTube заявив, що цей крок захистить творців від переслідувань і скоординованих атак. Але користувачі побоюються, що тепер стало складніше знайти корисний і надійний контент.

Деякі з юзерів в якості тимчасового виходу запропонували використовувати коментарі YouTube. Потрібно лайкати коментар зі словом «Дизлайк». Це створює альтернативний лічильник дизлайків.

Також можна відновити відображення кількості дизлайків за допомогою нового розширення для браузера Chrome та Firefox. Його розробник повідомив, що готує версію для інших веб-навігаторів і вона з’явиться незабаром.

В даний час плагін використовує API Google для генерації кількості неприязних відгуків. Однак цю функцію відеохостинг видалить з 13 грудня.

“До тих пір я постараюся зібрати якомога більше даних”, – сказав творець розширення в пості на Reddit. – Після цього-загальна кількість антипатій буде оцінена з використанням користувачів розширень в якості зразка”.

Альфа-версія не ідеальна. В даний час він працює тільки з відео, для яких API Youtube повертає допустиму кількість дизлайків.

Розрахунки також можуть бути спотворені користувальницькою базою, яка навряд чи відображає середньостатистичного глядача YouTube. Розробник сказав, що він вивчає способи пом’якшення цієї проблеми, такі як порівняння голосів, зібраних через загальнодоступних користувачів розширень, з кешем реальних голосів. Результати також повинні поліпшуватися в міру зростання популярності розширення.

Багато користувачів виявилися невдоволені кроком YouTube стосовно дизлайків. Відеохостинг і раніше пропонував приховування симпатій і антипатій, яку ютубери могли активувати, якщо захочуть.

Деякі люди задаються питанням, чи зробив YouTube цей крок, тому що саме нелюбиме відео, яке коли-небудь з’являлося на платформі, виявилося власним відео YouTube. У YouTube Rewind 2018 більше 19 мільйонів антипатій в порівнянні з трьома мільйонами лайків.

Інші користувачі вважають, що прибирання дизлайків насправді захищає не малих ютуберів, як заявляють у YouTube, а великі корпорації та владу країн. Їхні відео часто набирають велику кількість дизлайків через неякісний контент та надмірну пропаганду.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися