Неділя, 26 Травня, 2024

Galaxy Buds Pro і Buds 2 викликають інфекції вуха у деяких користувачів

Деякі користувачі Samsung Galaxy buds Pro та Galaxy Buds 2 почали скаржитися на проблеми з вухами після їхнього використання. Від цих навушників у них розвинулися вушні інфекції.

Samsung не опублікувала заяву з цього питання, але, як повідомляється, компанія надає постраждалим користувачам повне повернення коштів за гаджет, а в деяких випадках, навіть оплачує їхні медичні рахунки.

На даний момент точна причина виникнення вушної інфекції невідомо. За попередніми даним, це пов’язано з новими матеріалами, які використовують навушники. Видання Android Central підкреслює, що, хоча деякі користувачі не стикаються з будь-якими проблемами зі старими навушниками Samsung, нові моделі викликають різні рівні роздратування.

Одним з таких матеріалів може бути нікель, який використовується для покриття зарядних контактів Galaxy buds Pro. Він, як відомо, викликає роздратування шкіри у деяких людей. Samsung також використовувала новий матеріал, званий акрилатом, в нових моделях Galaxy Buds, який може бути одним з винуватців.

Враховуючи, що Samsung вже пропонує повернення коштів, можна з упевненістю припустити, що компанія обізнана про цю проблему. Але оскільки компанія не опублікувала офіційної заяви з цього питання, багатьом покупцям, ймовірно, доведеться на власному досвіді випробувати непотрібний дискомфорт у вухах при покупці Galaxy buds Pro і Galaxy Buds 2.

Щоб уникнути такої ситуації, деякі користувачі вже запропонували колективний позов проти Samsung. У запропонованому позові стверджується, що дефект в Galaxy Buds Pro викликає алергічні реакції, такі як “свербіж, печіння, почервоніння, утворення бульбашок, лущення, струпи і/або витікання рідини з вуха”.

Варто відзначити, що це не перший випадок, коли користувачі стикаються з широко поширеними проблемами з флагманськими навушниками Samsung TWS. Раніше в цьому році деякі користувачі Galaxy buds Pro зіткнулися з проблемою, коли навушники відмовлялися включатися після того, як вони не використовувалися протягом декількох днів. Ця проблема також стосується старих моделей, таких як Galaxy Buds, Buds+ та buds Live.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися