Експерти радять купувати минулорічний Galaxy S7, а не свіжий iPhone 8

Apple iPhone 8 і Galaxy S7 отримали по 80 балів

Тестова лабораторія споживацької техніки Consumers Union у своєму журналі Consumer Reports нещодавно порекомендувала відмовитися від придбання щойно випущеного Apple iPhone 8. На думку фахівців, краще витратити гроші на торішній топовий девайс Samsung Galaxy S7. Він, за їхніми оцінками, навіть кращий за цьогорічні Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8+.

Galaxy S7

Consumer Reports дав оцінку Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8+ у 81 бал кожному. Apple iPhone 8 і Galaxy S7 отримали по 80 балів. Незважаючи на однакову кількість балів, перевага Galaxy S7 пояснюється більш тривалим терміном служби батареї, а також тим, що він забезпечує вищу якість зв’язку.

Разом з тим, згідно з Consumer Reports, смартфон Apple iPhone 8 перевершує за споживчими якостями моделі Samsung Galaxy Note 8 і LG G6, хоча їх теж оцінили у 80 балів.

Це вже не вперше, коли експерти кажуть, що Apple випускає не найкращі гаджети. Проведене в роздрібних магазинах магазинах дослідницькою компанією KeyBanc Capital Markets опитування показало, що користувачі набагато охочіше і частіше купують торішню модель iPhone 7, ніж «свіжішу» iPhone 8. Своє рішення споживачі пояснюють тим, що останній смартфон Apple є еволюційним та мало чим відрізняється від iPhone 7. Останній, натомість, коштує значно дешевше.

Як стверджує агентство Reuters, яке посилається на публікацію китайського ресурсу Economic Daily News, у зв’язку зі слабким попитом компанія Apple була змушена дати команду постачальникам скоротити виробництво iPhone 8 і iPhone 8 Plus в листопаді і грудні майже на 50%.