Неділя, 3 Березня, 2024

Facebook полегшив мобільне соцжиття

Компанія Facebook випустила мобільний додаток спеціально для повільних мереж і недорогих смартфонів під управлінням Android. Про це повідомив засновник і генеральний директор компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці.

Розмір нового додатка Facebook Lite становить всього 1 мегабайт. Внутрішня оптимізація робить програму менш вимогливою до швидкості мобільного інтернету за рахунок стиснення контенту на стороні сервера. Іншою значущою перевагою для власників недорогих смартфонів є зручніший інтерфейс.

Додаток уже доступний у частині країн, де користувачі часто відчувають проблеми з доступом в інтернет. За словами Цукерберга, новинка пройде відкрите тестування в Азії, Африці, Латинській Америці та Європі.

Про те, що Facebook тестує полегшений додаток для повільних Android-смартфонів, стало відомо ще в січні цього року. Це не перша ініціатива Facebook надати свої послуги жителям країн третього світу, які переважно мають бюджетні апарати та повільний мобільний інтернет.

Компанія також веде перемовини з операторами в країнах, щоб ті надавали доступ до сайту Internet.org, на якому можна безоплатно переглядати популярні сайти, наприклад Wikipedia. Проект Internet.org охоплює, окрім Facebook, також Ericsson, Nokia, Samsung, Opera Software, Qualcomm та інші компанії.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися