Неділя, 23 Червня, 2024

Факти про комп’ютерні ігри та геймерів

Цими днями проходить презентація для розробників Intel Developers Forum 2015, на якій традиційно багато уваги приділяється тематиці комп’ютерних ігор. Окрім нових продуктів для геймерів, представники електронного гіганта опублікували цікаву статистику про цифрові розваги та геймерів.

За даними Intel, з усього населення земної кулі 1,8 млрд осіб можна вважати геймерами (критерій відбору не уточнили, але напевно йдеться про людей, які коли-небудь в житті хоч раз грали в комп’ютерні ігри). Близько 711 млн із них є активними гравцями.

Склад геймерської аудиторії зовсім не такий, як прийнято вважати. Тут Intel змушена оперувати суто американською статистикою, але в цілому демографія така: середній вік геймера в США становить 35 років, а співвідношення чоловіків і жінок – близько до 50/50.

Значення гри в суспільстві не зводиться виключно до розваги. 74% шкільних учителів у США вже застосовують ігри для того, щоб стимулювати мотивацію учнів віком від 5 до 14 років.

Серед пристроїв для ігор ПК лідирує: 62% гравців сприймають його як свою основну платформу. Очікується, що сукупний прибуток від продажів PC-ігор до кінця 2015 року досягне $34 млрд.

Справа не тільки в тому, що ігри є одними з головних споживачів обчислювальної потужності поряд із серверними додатками. Intel бачить в іграх великі можливості для застосування нових інтерактивних технологій, таких як стереоскопічний машинний зір, голосове керування тощо.

Великий потенціал для ігор несе нова архітектура пам’яті 3D XPoint, яка поєднує енергонезалежність з найвищою пропускною спроможністю, раніше доступною тільки чіпам оперативної пам’яті на основі DRAM. Кріс Робертс (Chris Roberts), творець серії Wing Commander і керівник студії Cloud Imperium Games, яка працює над космічним симулятором Star Citizen, стверджує, що завдяки цьому революційному винаходу ми рано чи пізно забудемо про таке явище, як екран завантаження в комп’ютерних іграх.

За матеріалами: 3DNews.ru

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися