Субота, 9 Грудня, 2023

Ферма видобутку Bitcoin стане обігрівачем для цілого міста

Канадське місто Північний Ванкувер стане першим в світі населеним пунктом, який буде опалюватися за рахунок видобування криптовалюти. Високотехнологічний опалювальний сезон розпочнеться в 2022 році і таким чином планується запобігти потраплянню в атмосферу 20 000 метричних тонн парникових газів на мегават в порівнянні з природним газом.

Власником тепла буде канадський майнер криптовалюти MintGreen. Він співпрацює з Lonsdale Energy Corp. для, щоб збирати до 96% виробленого майнерами тепла.

Збирання тепла виконується шляхом занурення електроніки в теплоносій. Далі тепло надходить до підприємства гарячого водопостачання, які потім розподіляють тепло серед клієнтів

Комунальне підприємство, що працює з MintGreen, обслуговує близько 100 будівель, і компанія буде продавати тепло за довгостроковим контрактом.

Використання тепла від видобутку криптовалюти не нова ідея. Більш того, опалювати згенерованим комп’ютерами теплом пропонували ще майже десятиліття назад. Ініціатива MintGreen цікава тим, що вперше подібний проєкт відбувається таких масштабах.

MintGreen прагне запустити систему до зими наступного року, що стане першим впровадженням технології компанії у великих масштабах.

Населення міста Північний Ванкувер за даними перепису 2016 року становило 52 898 осіб.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися