Субота, 24 Лютого, 2024

Додаток EOptomizer збільшує автономність смартфона до 30%

Зазвичай додатки, які обіцяють суттєве збільшення часу роботи на одному заряді, є шахрайством. Але програму EOptomizer розробили науковці Університету Ессекса, і вони обіцяють зростання автономності мобільників до 30%. Розробники вже співпрацюють з найбільшими виробниками, такими як Nokia та Huawei.

Додаток EOptomizer створили екс-працівники Samsung, Microsoft та під керівництвом доктора Аміта Сінгха зі Школи комп’ютерних наук Університету Ессекса.

Заощадження енергії досягається вивченням звичок користувача та прогнозування його дій. Цим займається вбудований в додаток штучний інтелект.

Додаток нарощує частоту роботи процесора та відеоядра коли потрібно і зменшує їх, коли висока продуктивність не потрібна. Штучний інтелект постійно намагається знайти баланс між мінімально задовільною продуктивністю та нагрівом і споживанням енергії.

Розробники наводять приклад, коли користувач новинного додатку вдень швидко гортає стрічку новин. В такий момент девайс працює на повну потужність. Але ввечері користувач не поспішаючи читає матеріали і можна зменшити продуктивність процесора та відеоядра смартфона.

1 коментар

  1. Де посилання на першоджерело? Де можна скачати сам додаток?

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися