Понеділок, 15 Липня, 2024

Функція захисту Android від крадіїв працює лише двічі на день

Google оголосив про запровадження нових функцій захисту від крадіжки для телефонів Android. Ці функції включають автоматичне виявлення крадіжки, дистанційне блокування та блокування гаджета, який злодюжка перевів в офлайновий режим. Нещодавно з’ясувалося, що остання фукція працюватиме лише двічі на день.

Функція блокування виявлення крадіжки автоматично заблокує ваш смартфон, якщо він виявить рухи, які зазвичай асоціюються з крадіжкою. Дистанційне блокування дозволить вам заблокувати свій пристрій за допомогою іншого телефону, ввівши свій номер телефону та відповівши на швидке завдання безпеки. Блокування офлайн-пристрою заблокує ваш пристрій, якщо девайс вважає, що злодій намагається відключити телефон на тривалий період часу від інтернету.

У версії APK служб Google Play 24.26.31 під час блокування з’являється спливаюче сповіщення про те, що телефон заблоковано після того, як на деякий час його було відключено від Wi-Fi та мобільного інтернету. Користувачі також побачать спливаюче вікно, яке пояснює, як працює функція, а також параметри, як увімкнути або вимкнути функцію.

Дивовижне полягає в тому, що ця функція автоматично блокує пристрій лише двічі на день. Google не згадував про це обмеження в своєму оголошенні цієї функції.

Після оголошення цієї та інших двох функцій запобігання крадіжкам Google відкрив бета-доступ до них для користувачів у Бразилії. Однак кожен, хто хоче випробувати його, повинен заповнити форму , щоб отримати доступ. Немає дати, коли Google відкриє доступ до цих функцій у інших частинах світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися