П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Оновлення Telegram 5.6: що нового?

У блозі Telegram з’явилася інформація про апдейт 5.6. Оновлення дещо змінить інтерфейс програми, а також додасть нові функції. Серед них:

  • Чати тепер архівуються – для цього досить змахнути рядок із чатом вліво. Якщо вибрати кілька чатів, то можна заархівувати всі. Архів потім можна буде приховати.
  • Листування можна групувати – наприклад, у групу можна зібрати робочі чати, новини каналів або спілкування з друзями. Це дозволить оптимізувати список чатів, а також відключати повідомлення і проводити інші дії відразу з цілою групою.
  • Власники iOS тепер можуть встановити пін-код для дії “поділитися”.
  • Закріплювати можна необмежену кількість чатів. Крім того, довгий тап по рядку чату викликає контекстне меню, в якому доступні функції “закріпити”, “заархівувати”, “видалити” або відключити повідомлення.

Крім того, дещо переробили інтерфейс – змінили іконку програми, а також контекстне меню і деякі значки. В налаштуваннях можна вибрати кількість рядків при відображенні повідомлень у списку листувань. А ще збільшили розмір емодзі, коли воно відправляється самостійно в одному повідомленні.

Оновити свій Telegram вже можна в Google Play і App Store.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися