Вівторок, 28 Травня, 2024

Гаджети навчилися регулювати апетит

Скоро можна буде забути про голод під час дієт для схуднення – вага втрачатиметься з відчуттям ситості та повного шлунку. Гаджети опанували керування апетитом і тепер можуть за власним бажанням створювати ілюзію щільного обіду, навіть якщо в реальності в роті довгий час і крихти не було.

Комп’ютерна модель регулятора апетиту: гаджет посилає електричні імпульси в шлунок

Першим таким пристроєм для контролю за апетитом має стати Maestro Rechargeable System від компанії EnteroMedics. Розробники називають його водієм ритму для шлунку, оскільки він працює за тими ж принципами, що і серцеві стимулятори. Різниця в тому, що останні надсилають електричні сигнали для скорочень серця, а Maestro Rechargeable System блокує електричними імпульсами відчуття голоду. Натомість він змушує користувача повірити, що він начебто недавно поїв та ситий.

Дослідження показують, що з новим пристроєм можна втрачати на 8,5% більше надлишкової ваги, ніж ті, хто відмовляється від їжі зусиллям волі. Новий гаджет зараз проходить перевірку та готується до п’ятирічного клінічного випробування. Якщо воно завершиться позитивно, тоді його випустять на ринок.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися