Galaxy Fold: не потрібний, але продався тиражем в 1 млн

У компанії розуміють, що нинішній Galaxy Fold є фактично бета-версією.

Багато користувачів та експертів говорили, що гнучкі смартфони не потрібні і їх не будуть купувати. Однак статистика Samsung Galaxy Fold показала інакшу картину. Ці гаджети можуть стати наступною масовою революцією.

Про непотрібність гнучких смартфонів заявив, наприклад, один з найпопулярніших техноблогерів Wylsa. На його сайті з’явилася стаття «Смартфоны с гибкими экранами не нужны», в якій розповідалося, що від можливості зігнути екран немає користі.

Президент Samsung Electronic Юрг Сон днями повідомив, що компанія продала один мільйон гнучких смартфонів Galaxy Fold. Як для гаджета вартістю $2000 це дуже непогана цифра. «Я думаю, що цієї миті ми продали мільйон цих продуктів, – сказав Сон. – Існує мільйон людей, які хочуть використовувати продукт за $2000».

У Samsung кажуть, що гнучкий телефон випустили, щоб, зокрема, отримати відгук від користувачів. Якби девайс залишався в лабораторії, компанія не мала би цінної інформації для його поліпшення. У компанії розуміють, що нинішній Galaxy Fold є фактично бета-версією.

Уперше Galaxy Fold показали на виставці MWC 2019 серед кількох інших гнучких мобільників. Девайс не є першим масовим гнучким апаратом – кількома тижнями раніше китайський вендор Royole презентував свій апарат Flex Pai. Однак саме пристрій від Samsung ЗМІ найчастіше називають першим гнучким телефоном.

Galaxy Fold запускали кілька разів – перший старт виявився провальним, і виробник відкликав партію на доопрацювання. Повторний старт стався у вересні.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я