Субота, 9 Грудня, 2023

Apple хоче перетворити AirPods на слуховий апарат

Apple може перетоврити навушники AirPods на медичний пристрій для людей з проблемами слуху. Компанія розглядає можливість оснащення цих гаджетів кількома функціями здоров’я. Це функція слухового апарату, а також вушний термометр і попередження про поставу.

Поки незрозуміло, чи Apple розробляє нові функції для використання в якості AirPods слухових апаратів. Компанія може просто провести маркетингову компанія, продаючи вже існуючі існуючі у AirPods функції покращення слуху як заміну слуховим апаратам. AirPods Pro вже пропонують функцію посилення розмови, яка збільшує гучність і чіткість людей перед користувачем.

Окрім цього, Apple розробляє прототипи AirPods з можливістю вимірювання температури тіла користувача зсередини вуха. Термометр стане другим термометром, який Apple може додати до своїх пристроїв. Першим стане датчик температури на зап’ясті, який Apple може включити в Apple Watch наступного року.

Ще AirPods мають поліпшувати поставу користувачів. Вони будуть спиратися на датчики руху і попереджати про сутулість.

Використання AirPods як слухових апаратів може стати реальним після затвердження нових правил управлінням з контролю за продуктами і ліками США в наступному році. Вони дозволять продавати новий клас дешевших слухових апаратів для лікування легкої та помірної втрати слуху.

На ринку слухових апаратів домінує жменька компаній, і слухові апарати можуть коштувати тисячі доларів. Дешевші персональні продукти для посилення звуку доступні в магазинах, але їх якість є суперечливою, кажуть експерти.

Це дозволить AirPods значно розширити їхнє охоплення. Мільйони людей страждають від втрати слуху, в тому числі багато, чиї порушення менш серйозні, і вважають за краще не лікувати їх, кажуть експерти.

Близько 28 мільйонів американців страждають легкою втратою слуху, але лише 5% користуються слуховими апаратами, за оцінками Кохлеарного центру слуху та громадської охорони здоров’я при Університеті Джона Хопкінса. Ще 12 мільйонів страждають помірною втратою слуху, хоча тільки 37% з цієї групи користуються слуховими апаратами.

Доктор Ніколас рід, аудіолог з Університету Джона Хопкінса, сказав, що перспектива того, що Apple запропонує майбутні AirPods в якості безрецептурного слухового апарату, може змінити хід гри.

Він сказав, що всюдисущі навушники Apple можуть подолати стигму старості, пов’язану з традиційними слуховими апаратами, яка часто заважає людям носити їх. Також вони будуть коштувати набагато дешевше, ніж традиційні слухові апарати.

AirPods можуть не підходити для деяких страждаючих втратою слуху, тому що у них ще немає великої автономності і їх не вистачає на увесь день.

Крім того, Apple доведеться наздоганяти на ринку слухових апаратів – її випередила компанія Bose, що продає слуховий апарат з сертифікацією FDA.

AirPods домінують на світовому ринку Bluetooth-гарнітур, приносячи 12,8 мільярда доларів доходу в 2020 році, за оцінками дослідницької фірми Strategy Analytics – в п’ять разів більше, ніж у Bose.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися