Четвер, 29 Лютого, 2024

Galaxy Note 22 заховає фронтальну камеру в стилус S Pen

Samsung може застосувати висувну фронтальну камеру у своєму майбутньому Galaxy Note 22. Подібна концепція вже кілька років використовується виробниками гаджетів Android. Однак у Samsung вбудують камеру в стилус S Pen.

Сучасні смартфони ще не знайшли найбільш оптимального рішення для розміщення фронтальної камери при екранах, що займають усю площу фронтальної панелі. У більшості мобільників вона розміщується в вирізі або отворі в екрані, що надає певні незручності. Деякі сучасні гаджети використовують камери під екраном, однак такі надають меншу якість зображення.

Висувна фронтальна камера є одним з найбільш оптимальних способів отримати високу якість зображення, максимальну площу дисплею та жодних вирізів чи отворів у ньому. Однак подібний підхід використовувався в лічених моделях смартфонів.

Однією з таких моделей може стати наступний флагманський мобільник Samsung Galaxy Note 22. Родзинкою цієї серії є стилус S Pen і в наступному поколінні цих смартфонів стилус отримає кілька додаткових функцій. Однак з них – вбудована фронтальна камера.

У своєму патенті Samsung описує модуль бездротової камери, вбудованої в S Pen. Цей модуль камери може виконувати кілька функцій. По-перше, він може замінити передню камеру і діяти як магнітне спливаюче вікно, коли це необхідно користувачеві. По-друге, камеру можна повністю зняти і використовувати в якості бездротової камери для селфі або інших цілей.

Стилус S Pen також може включати затиск, який дозволяє закріпити його на одязі або інших предметах. Це розширює можливості для його використання.

Патент показує, що камера S Pen взаємодіятиме зі смартфоном по бездротовій мережі через WI-Fi, Bluetooth або NFC. В іншому випадку вона буде використовуватися в якості вбудованої камери.

Звичайно, стилус збереже всі свої уже існуючі функції, включаючи пульт дистанційного керування в якості основної камери і підтримку жестів повітря.

Цього року Samsung не випустила Galaxy Note 21. Точні причини невідомі, однак таке рішення в компанії могли прийняти, щоб забезпечити успіх гнучкого смартфона Samsung Galaxy Z Fold 3, який також отримав підтримку стилусу. Окрім цього, раніше існували чутки, що лінійку Note можуть взагалі скасувати, оскільки поточні смартфони Galaxy S та Galaxy Z Fold пропонують усі її можливості.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися