Вівторок, 25 Червня, 2024

Гнучкі смартфони «йдуть у народ» – топменеджер Samsung

У Samsung кажуть, що майбутнє смартфонів – це гнучкі апарати. Так вважає доктор Т. М. Ро, який є президентом і керівником підрозділу мобільних пристроїв Samsung. У своєму блозі доктор Ро каже, що гнучкі пристрої «йдуть у народ» і незабаром стануть мейнстримом. Один конкретний тип гнучких телефонів привертає найбільшу увагу користувачів.

У дописі Ро в блозі під назвою «Настав головний момент для гнучких смартфонів» керівник зазначив, що торік 70% покупців телефонів Galaxy Z проголосували власними грошима за Galaxy Z Flip, а решта 30% обрали Galaxy Z Fold.

Як пише Ро у своєму дописі: «Ми наближаємось до того моменту, коли ці складні пристрої набувають широкого поширення та завойовують більші претензії на загальному ринку смартфонів».

Звичайно, допомогло те, що Galaxy Z Flip 3 коштував від 999 доларів, що значно дешевше порівняно з ціною 1380 доларів за базову версію його попередника. Samsung може також знизити ціну на майбутній Galaxy Z Flip 4, вартість якого почитаниметься від 899 доларів.

Galaxy Z Flip – це розкладачка, яка розкривається у високий і тонкий 6,7-дюймовий телефон. У користувачів теж є причини купувати модель Galaxy Z Fold, яка є смартфоном, що перетворюється на планшет. «Користувачам Fold подобається багатозадачність екрана, розмір якого подвоюється, тому вони можуть бути більш ефективними та виконувати завдання швидше», – сказав Ро.

Уже за кілька днів Samsung презентує нове покоління гнучких смартфонів. Презентація Galaxy Unpacked відбудеться 10 серпня.

Мета Samsung — наблизити Galaxy Z Flip 4 до вартості поточного стандартного телефону. Це більш можливо, ніж з Galaxy Z Fold 4.

Торік поставки гнучких телефонів пристроїв зросли на 300% – було відвантажено 10 мільйонів гнучких телефонів, і Samsung залишається монополістом цього сегмента. Apple традиційно не квапиться з випуском нових типів девайсів, але чутки про розробку гнучкого iPhone існують уже кілька років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися