П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як на Android автоматично перемикатися на найбільш потужний Wi-Fi

Сигнал Wi-Fi має дуже обмежений радіус дії, тому, якщо ви живете у великому будинку або працюєте у великому офісі, бездротовий інтернет в ньому створений за допомогою кількох маршрутизаторів. На жаль, Android досить погано справляється з переходом між мережами Wi-Fi, продовжуючи триматися за слабку мережу при наявності більш сильного сигналу. Перемикання на кращу мережу можна автоматизувати.

Щоб покласти край проблемам з Wi-Fi на Android, встановіть програму Wifi Switcher (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudie.autowifiswitcher). Переконайтеся, що це програма від Cloudie Development, оскільки існують інші додатки з такою назвою.

Якщо ви використовуєте Android Marshmallow або новішу версію, вам потрібно буде надати Wifi Switcher дозвіл на доступ до вашого місцезнаходження під час першого запуску. У Marshmallow є баг, який не дозволяє програмам сканувати мережі Wi-Fi без цього дозволу

Wifi Switcher має показати список усіх мереж Wi-Fi поблизу. Якщо ні, просто потягніть вниз, щоб оновити. Просто прокрутіть список, знайдіть усі мережі, до яких ви б хотіли під’єднатися. Для цього може знадобитися походити по дому або офісу.Ввстановіть прапорці для кожної бажаної мережі. Wifi Switcher гарантує, що пристрій підключатиметься лише до таких позначених мереж.

Встановіть порогове значення сили сигналу для групи бажаних мереж. Подумайте про це як про максимальну відстань, яку ви готові відійти від одного бажаного маршрутизатора, перш ніж смартфон переключиться на іншу мережу.

Торкніться кнопки меню з трьома крапками у верхньому правому куті, а потім відкрийте меню «Налаштування». Скористайтеся повзунком поруч із записом перемикання діапазону, щоб установити поріг потужності сигналу. Можливо, доведеться поекспериментувати тут, щоб знайти найкращий варіант для ваших конкретних налаштувань.

Крім того, можна ввімкнути опцію «Запитувати перед перемиканням», щоб отримувати сповіщення з можливістю перемикання чи ні, коли телефон знаходить іншу мережу, але це вимкне автоматичне перемикання.

Відтепер телефон або планшет підключатиметься лише до заданої групи пріоритетних мереж, якщо для кожної мережі збережений пароль в меню налаштувань Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися