Неділя, 14 Квітня, 2024

Годинник Apple Watch перевели на механіку – жодних батарейок

Схоже, спіраль моди виходить на нове коло, повертаючись до механічних годинників. Коли сьогодні майже у кожного є електронний смарт-годинник, і часто це Apple Watch, деякі люди шукають спосіб виділитися. Один ютубер, наприклад, зробив унікальний Apple Watch, викинувши його електроніку та замінивши нутрощі механікою. Модель Series 1 стала менш «розумною», але це повністю робочий механічний годинник із фізичними стрілками, які нагадують класичний циферблат watchOS.

Розроблений Джеком Спіглом і детально описаний у покроковому керівництві на сайті Instructables і на YouTube, годинник Mechanical Apple Watch фактично є корпусом Apple Watch, у якому встановлено новий годинниковий механізм. Замість дисплея є чітка панель, яка забезпечує огляд циферблата та стрілок, а також козирок внутрішнього механізму.

Спіггл пояснює, що він використовував деякі моделі Apple Watch Series 1 для практики, а також модель з нержавіючої сталі для остаточної версії.

Щоб модифікувати внутрішні елементи годинника, чоловік придбав різноманітні деталі, в тому числі годинниковий механізм Seiko NH38, срібний ротор Cotes De Geneve та стрілки у стилі Nautilus.

Під час процесу Спіггл видаляв компоненти з Apple Watch, дотримуючись достатньої обережності, щоб зовнішні елементи залишалися якомога чистішими.

Одним із ключових елементів модифікації є те, що замість заводного механізму, розташованого в центрі, чоловіе створив механізм зі шківом, щоб Digital Crown фактично заводив годинник.

Спігл зізнається, що був момент, коли він подумав, що це проект, який можна зробити «менше за 100 доларів і за вихідні». Але загалом це зайняло три місяці та в три-чотири рази дорожче, ніж прогнозувалося.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися