П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Microsoft протидіятиме установці Windows 11 на несумісні ПК

Операційна система Windows 11 значно посилила вимоги до апаратного забезпечення і тому багато навіть актуальних ПК виявляються з нею несумісними. Юзери знайшли можливість встановити Windows 11 на такі машини. Однак днями стало відомо, що Microsoft планує боротися із такими альтернативними способами установки Windows 11.

Про протидію інсталяції нової ОС на пристрої, що не відповідають мінімальним системним вимогам, розробники розповіли під час сесії запитань щодо цієї ОС.

 

«Ми знаємо, що це недобре, що деякі не матимуть можливості встановити Windows 11, але важливо розуміти, що причина, по якій ми робимо це, полягає в тому, щоб пристрої були продуктивніше і безпечніше, ніж будь-коли раніше», – йдеться в повідомленні Microsoft.

Сумісність комп’ютера з Windows 11 визначатиметься ще до завантаження нової ОС за допомогою телеметрії. Для сумісних машин надійде апдейт із новою ОС. Юзери не зможуть подолати обмеження на інсталяцію редагуванням групових політик.

«Групова політика не дозволить вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11. Ми заблокуємо можливість оновлення вашого пристрою, оскільки ми хочемо, щоб ваші пристрої залишалися безпечними», – написали розробники.

Наразі Microsoft зробила публічно доступними кілька оглядових випусків Windows 11, завантажити які можуть учасники програми тестування. Фінальний реліз цієї ОС повинен відбутися наприкінці поточного року.

Microsoft продовжить свою практику безкоштовного оновлення юзерів актуальних ОС на нову програмну платформу. Власники ПК зі свіжими версіями Windows 10 зможуть отримати Windows 11 безкоштовно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися