Неділя, 25 Лютого, 2024

Google каже, що Android такий же захищений, як iOS

Пошуковий гігант опублікував четвертий звіт щодо безпеки своєї мобільної ОС Android. Цей 56-сторінковий звіт показує, що, попри загальне сприйняття цієї операційної системи як більш «дірявої», цифри говорять про її високий рівень безпеки.

Важливу роль у безпеці мобільних пристроїв Android грають технології машинного навчання. Вони знайшли 60,3% усіх потенційно загрозливих додатків у Play Store. У Google очікують, що з часом ця цифра зростатиме.

Хоча в загальному сприйнятті Android має репутацію менш надійної, ніж iOS, цифри свідчать про протилежне. У 2016 році ймовірність завантажити шкідливий додаток складала 0,04%. У 2017 році Google вдвічі зменшила цю цифру, опустивши її до 0,02%.

При цьому у світі нараховується приблизно 2 млрд активних пристроїв Android. У 2017 році пошуковий гігант більш ніж 30% збільшив кількість девайсів, які отримують патчі безпеки.

У цілому в Google задоволені захищеністю своєї ОС, і директор підрозділу з безпеки Android Девід Клейдермахер говорить, що ця мобільна ОС така ж захищена, як конкуренти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися