Мешканці району вимагають захистити дітей від електронних склоблоків

Листопад, 2071 рік

Як повідомляє видання «Паркан.Інфо», приблизно 200 електронних склоблоків було виявлено на несанкціонованому сміттєзвалищі в районі села «Шпетьки». Мешканці села стурбовані, тому що знайдені пристрої виглядають доволі стародавніми. На деяких з них можна бачити напівстерте зображення надкушеної цибулини, на інших присутня загадкова комбінація з трьох літер.

«Ці електронні склоблоки схожі на смартфони, якими користувалися на початку століття, — зазначає відомий експерт Батон Вова. — Вони можуть бути небезпечними, оскільки в ті часи при виробництві електроніки застосовувалися шкідливі матеріали».

З ним погоджується Вуйко Семен: «Так, подібними штуками користувалися за часів моєї молодості. Я думаю, що вони небезпечні, оскільки моя дитина нещодавна отруїлася електролитом, коли розгризла батарею від такого склоблоку».

Баба Палажка, що дізналася про новину, прочитавши газету «Паркан.Інфо» на паркані біла сільради, закликає людей писати листа до електронного уряду, аби підозрілі склоблоки вивезли геть і захистили дітей від можливої небезпеки.

Експерти зазначають, що на початку століття люди були вимушені користуватися відносно великими персональними пристроями для голосових дзвінків та доступу у Всесвітню Мережу. Розвиток електроніки та застосування технології тривимірної візуалізації в останні роки дозволили отримати аналогічний набір функцій в супермініатюрних пристроях. Так, сьогодні комунікаційні термінали виготовляють у вигляді сережок, перстнів і навіть зубних пломб.

Примечание редакции: этот материал для MTS Today подготовил Олесь Бузовий в рамках состязания журналистов «Новость о телекоме из будущего». Орфография и пунктуация – авторские.

1 коментар

  1. перед тем, как купить устройство с надкушенным яблоком, подумай о потомках!

Comments are closed.