Google найняла професійних фотографів для тренування своєї камери Clips

Пристрій Clips являє собою невелику коробочку із сенсором, об'єктивом і кнопкою затвора. Натискати клавішу для зйомки не обов’язково – камера самостійно вибирає найкращі моменти, ракурси і освітлення.

Запущена нещодавно камера Clips обіцяє цікаву функцію: вона робить лише найкращі знімки. Для цього в ній використали систему штучного інтелекту, яка аналізує зображення в кадрі, ракурси тощо та приймає рішення зробити фотографію. Навчити алгоритми фотокамери почуттю прекрасного покликали професійних фотографів.

ClipsПристрій Clips являє собою невелику коробочку із сенсором, об’єктивом і кнопкою затвора. Натискати клавішу для зйомки не обов’язково – камера самостійно вибирає найкращі моменти, ракурси і освітлення.

Нейронну мережу навчали документальний кінематографіст, фотожурналіст і фотохудожник. Мова йшла не лише про очевидні параметри зйомки, такі як освітлення, розмитість, положення камери тощо, але й абстрактні, наприклад, час. Однак у Google все одно говорять, що повністю покладатися на штучний інтелект при захопленні найкращих моментів не потрібно. Як приклад вони наводять розмитий знімок першого кроку дитини: цей найкращий момент для штучного інтелекту буде просто невдалим кадром.