Середа, 22 Травня, 2024

Google почне замінювати текст на веб-сайтах рекламою

Google запускає новий формат реклами, який вбудовується в текст веб-сайту. Рекламна мережа Google AdSense наявний текст на сайті на ярлик для пошуку Google. Новий формат реклами під назвою ad intents уже доступний в Google AdSense для власників сайтів. Примітно, що останнім часом користувачі AdSense помітили значне падіння доходу з лютого 2024 року.

Ad intents розміщують посилання в існуючому тексті на веб-сторінці, який можна відкрити в Пошуку Google. Цей новий формат, який не потребує сторонніх файлів cookie для показу релевантних оголошень, накладає результати пошуку на сторінку, яку переглядає користувач, коли натискає посилання.

Простіше кажучи, новий формат реклами автоматично шукатиме на сайті ключові слова та перетворюватиме їх на рекламні посилання. Наприклад, якщо сайт пише новини про електроніку, Ad intents знаходитиме імена брендів та назви гаджетів в публікаціях цього сайту та перетворить їх на посилання, які дозволять читачеві купити девайс цього бренду.

Прив’язки внизу сторінки також можуть виконувати ту саму функцію, використовуючи текст на сторінці для пошуку відповідного контенту для показу користувачам із Пошуку.

Коли користувач взаємодіє з посиланням або прив’язкою, відкривається діалогове вікно, яке показує користувачам релевантні звичайні результати пошуку з рекламою та може допомогти збільшити прибутки. Рекламні наміри показують високорелевантні оголошення, які не покладаються на сторонні файли cookie.

Google також зазначає, що посилання та прив’язки в цьому новому форматі рекламних намірів не є взаємовиключними. Сайти можуть показувати те чи інше, але компанія каже, що вони найкраще працюють разом.

Google також радить власникам сайтів не посилювати згадки про певні продукти на сторінці, щоб збільшити частоту показу рекламних намірів.

Зокрема, щодо рекламних посилань, Google стверджує, що автоматично визначатиме кількість показаних посилань, кажучи, що це забезпечить хорошу взаємодію з користувачем, базуючись на кількості посилань на кількості слів на сторінці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися