Понеділок, 24 Червня, 2024

Google пропонує за гроші дивитися інтернет без реклами

Google перезапустив свій сервіс Google Contributor. Ця служба дозволяє користувачам оформити єдиний абонемент для перегляду сайтів без реклами.

Суть Google Contributor в тому, що платити гроші достатньо буде один раз, а не на кожному сайті окремо. У компанії кажуть, що для оформлення передплат на різних сайтах часто потрібно чимало часу і грошей. Абонемент Google Contributor дозволяє видаляти рекламу з вибраних сайтів. Достатньо виконати вхід у цей сервіс і переглядати сайти, як зазвичай. Плата стягується тільки за перегляд сторінок без реклами.

реклами

Вартість перегляду без реклами встановлює власник сайту. Якщо він змінить ціну, користувач отримає відповідне сповіщення. Додавати і видаляти сайти з абонемента можна в будь-який час.

Google пропонує внести на рахунок абонементу $5. Вартість послуги на місяць буде залежати від кількості переглянутих сторінок без реклами. Ціна однієї такої сторінки на даний час становить близько $0,01.

Зібрані кошти будуть перераховуватися творцям сайту – за вирахуванням певної суми, яку Google утримує, щоб компенсувати витрати на роботу сервісу та заробити гроші.

Сервіс Contributor з’явився у 2014 році з ідеєю оплати невеликого внеску від $1 до $3 на місяць за перегляд сайтів без реклами. У тих ділянках сайту, де повинна бути реклама, відображалася заглушка з повідомленням. Але у 2016 році пошуковий гігант вирішив закрити свій сервіс. Перезапуск служби відбувся за півроку після закриття.

Окрім цього Google нещодавно також запустив новий проект Funding Choices. Він дозволяє видавцям стягувати плату з користувачів блокувальників реклами. За допомогою Funding Choices, який поки працює в бета-режимі, видавці зможуть показувати користувачам блокувальників реклами сповіщення з пропозицією заплатити за перегляд без реклами через Google Contributor або ж внести сайт в білий список.

Поки в програмі Google Contributor бере участь 12 сайтів. Серед них – Business Insider UK, Eurogamer і Popular Mechanics. Сервіс Funding Choices запускається в США, Великобританії, Німеччини, Австралії та Новій Зеландії. Пізніше в цьому році він з’явиться і в інших країнах світу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися