Google пропонує за гроші дивитися інтернет без реклами

Вартість послуги на місяць буде залежати від кількості переглянутих сторінок без реклами.

Google перезапустив свій сервіс Google Contributor. Ця служба дозволяє користувачам оформити єдиний абонемент для перегляду сайтів без реклами.

Суть Google Contributor в тому, що платити гроші достатньо буде один раз, а не на кожному сайті окремо. У компанії кажуть, що для оформлення передплат на різних сайтах часто потрібно чимало часу і грошей. Абонемент Google Contributor дозволяє видаляти рекламу з вибраних сайтів. Достатньо виконати вхід у цей сервіс і переглядати сайти, як зазвичай. Плата стягується тільки за перегляд сторінок без реклами.

реклами

Вартість перегляду без реклами встановлює власник сайту. Якщо він змінить ціну, користувач отримає відповідне сповіщення. Додавати і видаляти сайти з абонемента можна в будь-який час.

Google пропонує внести на рахунок абонементу $5. Вартість послуги на місяць буде залежати від кількості переглянутих сторінок без реклами. Ціна однієї такої сторінки на даний час становить близько $0,01.

Зібрані кошти будуть перераховуватися творцям сайту – за вирахуванням певної суми, яку Google утримує, щоб компенсувати витрати на роботу сервісу та заробити гроші.

Сервіс Contributor з’явився у 2014 році з ідеєю оплати невеликого внеску від $1 до $3 на місяць за перегляд сайтів без реклами. У тих ділянках сайту, де повинна бути реклама, відображалася заглушка з повідомленням. Але у 2016 році пошуковий гігант вирішив закрити свій сервіс. Перезапуск служби відбувся за півроку після закриття.

Окрім цього Google нещодавно також запустив новий проект Funding Choices. Він дозволяє видавцям стягувати плату з користувачів блокувальників реклами. За допомогою Funding Choices, який поки працює в бета-режимі, видавці зможуть показувати користувачам блокувальників реклами сповіщення з пропозицією заплатити за перегляд без реклами через Google Contributor або ж внести сайт в білий список.

Поки в програмі Google Contributor бере участь 12 сайтів. Серед них – Business Insider UK, Eurogamer і Popular Mechanics. Сервіс Funding Choices запускається в США, Великобританії, Німеччини, Австралії та Новій Зеландії. Пізніше в цьому році він з’явиться і в інших країнах світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я