Субота, 20 Квітня, 2024

Google розчарувався у Pixel 4, ключові фахівці полишають команду – ЗМІ

Такі ключові персони як Рік Остерлох полишають команду розробки наступного флагманського смартфона Google. Нинішній флагман Pixel 4 в компанії сприймають як розчарування, пише The Information.

Остерлох, за чутками, був незадоволений крихітною батареєю, деякими елементами дизайну та обраними апаратними характеристиками. Про це він повідомляв ще перед запуском смартфона в жовтні 2019 року.

За попередніми оцінками аналітиків, Pixel 4 не отримав гарних продажів навіть порівняно з попередньою лінійкою Pixel 3. Провал на ринку, а також відсутність ентузіазму у керівництва спонукала двох інших ключових розробників полишити команду.

Першим був менеджер Маріо Кейроз, який працював у Google з 2005 року. Він відпочатку очолював підрозділ Pixel та брав участь у запуску найпершого Android-девайсу від Google Nexus One у 2010 році.

Другим був Марк Левой, який відповідав за камери Pixel. Вважається, що саме його досвід в обчислювальній фотографії дозволив Pixel демонструвати визнано високу якість зйомки. Левой пішов з Google у березні.

Наступним телефоном в лінійці Pixel має стати Pixel 4a, запуск якого запланований у травні. Однак існують чутки, що подію перенесли на червень.

Поки невідомо як зміни в команді Pixel вплинуть на майбутні смартфони Google, включаючи очікуваний Pixel 5.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися