Субота, 13 Липня, 2024

Google розробила додаток, який дозволяє дивитися YouTube без інтернету

Дивитися популярні відеоролики на YouTube можна буде без доступу онлайн. Google анонсувала YouTube Go – додаток, який дозволить завантажувати відеокліпи локально та переглядати їх офлайн. Ця програма призначена насамперед для країн з дорогим і повільним інтернетом. Саме тому сервіс спершу запустять в Індії, а потім він з’явиться в інших країнах.

YouTube Go дозволяє зберігати відеофайли для подальшого офлайн-перегляду. При цьому можна буде вибирати якість і розмір відео, завдяки чому вдасться контролювати споживання трафіку. Новий сервіс ґрунтується на функції Smart Offline, яку Google запустила в Індії раніше цього року. Представники Google кажуть, що створена утиліта допоможе наступному поколінню користувачів ділитися відео.

bezyimyannyiy

Новий сервіс анонсували під час презентації Google в Делі, на якій компанія також показала нові продукти для індійського ринку. За словами генерального директора Google Сундара Пічаї, саме в Індії можна побачити, як в майбутньому буде розвиватися інтернет у всьому світі.

Жителі Індії вже можуть підписатися на тестування YouTube Go. Про дату розгортання сервісу в інших країнах поки невідомо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися