Другого лютого у ДТП загинув вдомий український музикант та шоумен Андрій Кузьменко, більш відомий під сценічним псевдонімом Кузьма Скрябін. У пам’ять про цю непересічну людину ми зробили добірку ресурсів, де ви зможете ознайомитися з його життям і творчістю.

Фото Олени Божко з офіційної сторінки гурту в Facebook

Біографія

Через загибель співака багато ресурсів опублікували його життєпис. Хто стислий, хто більш повний. Найбільше інформації про життя Кузьми дає Вікіпедія, до того ж російськомовна сторінка. Українська версія статті про музиканта теж доволі повна, хоча його біографія там менш об’ємна. Є сторінка музиканта і в англійській Вікі, а також декількох інших мовних розділах енциклопедії.

Гарну сторінку в пам’ять музиканта підготували в ТСН. Там зібрано його найкращі пісні, кліпи, фотографії, цитати та інші матеріали. Дуже гарно те, якою була людина, розповідає відео. Багато роликів про Кузьму, його життя та вподобання є в офіційному відеоблозі виконавця.

Чимало інформації є на офіційному сайті гурту «Скрябін». Правда, останні записи там датуються лютим 2012 року. І навіть про загибель співака жодного повідомлення. Тож більш повну інформацію про гурт і музичну кар’єру Кузьми  ви знайдете знов-таки у Вікіпедії (тут українська версія найповніша), а також на офіційних сторінках гурту у ВК та Facebook.

Творчість

Майже всі пісні «Скрябіна» можна знайти у ВК. Також їх дуже багато на офіційному каналі гурту в Soundcloud. Там вони викладені в гарній якості, а саме прослуховування більш зручне.

Усі кліпи гурту є на каналі Кузьменка на YouTube. Останній Кузьма презентував 1 лютого, за день до власної смерті:

Узагалі твори його гурту дуже різнопланові. Від жартівливо-іронічних до гостросоціальних:

Але вони не обмежувалися однією лише музикою. Спробував себе Кузьма і в ролі письменника. Він написав збірку «Я, «Побєда» і Берлін», яка складається з однойменної повісті, оповідання «Місто, в якому не ходять гроші», а також текстів відомих пісень групи «Скрябін». Вона досі успішно продається в українських книгарнях, наприклад, Yakaboo та «Букля». Трохи менше року тому Кузьма також презентував автобіографічну книгу «Я, Паштет і Армія».

Смерть виконавця перервала тур «Всі хіти за 25 років». Зокрема, у Києві концерт мав відбутися 27 лютого. Можливо, він таки відбудеться як концерт па’яті музиканта.

Редакція TechToday висловлює щирі співчуття рідним, друзям та шанувальникам Андрія Кузьменка.

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here