Пам’яті Кузьми Скрябіна

Другого лютого у ДТП загинув вдомий український музикант та шоумен Андрій Кузьменко, більш відомий під сценічним псевдонімом Кузьма Скрябін. У пам’ять про цю непересічну людину ми зробили добірку ресурсів, де ви зможете ознайомитися з його життям і творчістю.

Фото Олени Божко з офіційної сторінки гурту в Facebook

Біографія

Через загибель співака багато ресурсів опублікували його життєпис. Хто стислий, хто більш повний. Найбільше інформації про життя Кузьми дає Вікіпедія, до того ж російськомовна сторінка. Українська версія статті про музиканта теж доволі повна, хоча його біографія там менш об’ємна. Є сторінка музиканта і в англійській Вікі, а також декількох інших мовних розділах енциклопедії.

Гарну сторінку в пам’ять музиканта підготували в ТСН. Там зібрано його найкращі пісні, кліпи, фотографії, цитати та інші матеріали. Дуже гарно те, якою була людина, розповідає відео. Багато роликів про Кузьму, його життя та вподобання є в офіційному відеоблозі виконавця.

Чимало інформації є на офіційному сайті гурту «Скрябін». Правда, останні записи там датуються лютим 2012 року. І навіть про загибель співака жодного повідомлення. Тож більш повну інформацію про гурт і музичну кар’єру Кузьми  ви знайдете знов-таки у Вікіпедії (тут українська версія найповніша), а також на офіційних сторінках гурту у ВК та Facebook.

Творчість

Майже всі пісні «Скрябіна» можна знайти у ВК. Також їх дуже багато на офіційному каналі гурту в Soundcloud. Там вони викладені в гарній якості, а саме прослуховування більш зручне.

Усі кліпи гурту є на каналі Кузьменка на YouTube. Останній Кузьма презентував 1 лютого, за день до власної смерті:

Узагалі твори його гурту дуже різнопланові. Від жартівливо-іронічних до гостросоціальних:

Але вони не обмежувалися однією лише музикою. Спробував себе Кузьма і в ролі письменника. Він написав збірку «Я, «Побєда» і Берлін», яка складається з однойменної повісті, оповідання «Місто, в якому не ходять гроші», а також текстів відомих пісень групи «Скрябін». Вона досі успішно продається в українських книгарнях, наприклад, Yakaboo та «Букля». Трохи менше року тому Кузьма також презентував автобіографічну книгу «Я, Паштет і Армія».

Смерть виконавця перервала тур «Всі хіти за 25 років». Зокрема, у Києві концерт мав відбутися 27 лютого. Можливо, він таки відбудеться як концерт па’яті музиканта.

Редакція TechToday висловлює щирі співчуття рідним, друзям та шанувальникам Андрія Кузьменка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я