Microsoft показала «антикризові» Lumia 640 і Lumia 640 XL

Цими днями в Барселоні проходить Мобільний конгрес 2015, на якому Microsoft презентувала два нових телефони. Гаджети Lumia 640 та Lumia 640 XL надають своїм користувачам більше можливостей для роботи та розваг. До того ж вони підготовлені до переходу на Windows 10, яка відкриє новий етап в історії персональних пристроїв.

Обидва смартфони надають сучасне апаратне забезпечення: гаджети мають 1 ГБ оперативної пам’яті та працюють на чотириядерному процесорі Qualcomm Snapdragon з частотою 1,2 ГГц. Дисплеї пристроїв відрізняються майже на дюйм: Lumia 640 – це 5-дюймовий пристрій, а Lumia 640 XL – розміром 5,7 дюйма. Мобільники також мають ємнісні батареї: 2500 мА*год у Lumia 640 та 3000 мА*год у Lumia 640 XL.

Фотоможливості Lumia 640 визначає її 8-мегапіксельна камера, тоді як Lumia 640 XL має сенсор у 13 мегапікселів з оптикою ZEISS. Обидва смартфони мають світлодіодний спалах, фронтальну камеру для відеозв’язку у Skype та програмне забезпечення Lumia Camera.

Обидві моделі підтримують четверте покоління зв’язку LTE та дві SIM-картки. Завдяки функції Smart Dual SIM телефон не дозволить пропустити важливий виклик.

Програмною платформою телефонів є Windows Phone 8.1 з оновленням Lumia Denim. Тому власники отримають центр повідомлень, клавіатуру Word Flow та «живі» папки.

А наприкінці року можна буде перейти на Windows 10, щоб отримати універсальні програми Office, пошту, календар і фото, пересилання повідомлень на основі Skype, новий браузер Project Spartan і поглиблену інтеграцію з персональним асистентом Cortana.

Покупці смартфонів Lumia 640 та Lumia 640 XL також отримають річну передплату на Office 365 Personal, який містить останні версії програм Word, Excel, PowerPoint, Outlook та OneNote. Ними можна користуватися не лише на смартфоні, а й на ПК чи планшеті. Окрім цього, у комплекті до телефонів йде 1 ТБ дискового простору у OneDrive.

Продажі Lumia 640 XL розпочнуться в березні, і цей гаджет буде доступним у блакитному, помаранчевому, чорному та білому кольорах. Lumia 640 з’явиться у квітні та матиме такі ж відтінки корпусу на вибір. Обидва гаджети будуть доступні в моделях з однією SIM-карткою, з двома з підтримкою LTE та з двома з підтримкою 3G. Lumia 640 XL також матиме версію з однією SIM-карткою з підтримкою 3G.

Ціни на Lumia 640 відрізнятимуться в кожній країні, але приблизно становитимуть 139 євро за апарат із 3G і 159 євро – із LTE. Lumia 640 XL обійдеться в 189 євро за 3G-версію та 219 євро – за LTE-варіант.

За матеріалами: Microsoft Daily