Google тепер шукає краще з точними вказівками в лапках

Користувачів спантеличувало, що вони не бачать точних результатів свого пошуку. Юзери дедалі частіше заявляли, що пошук Google працює неправильно.

Пошуковик Google покращив результати пошуку для запитів із лапками. Тепер він показуватиме, де саме на сторінці з’являється шукана фраза.

Наприклад, якщо ви виконуєте пошук «google search», у фрагменті буде показано, де з’являється ця точна фраза.

Раніше Google заявляв, що пошук Google не завжди показував цитовану пошукову фразу у результатах пошукової видачі, оскільки інколи цитований матеріал з’являється в областях документа, які не піддаються створенню корисних фрагментів. Наприклад, слово або фраза може з’явитися в пункті меню сторінки, куди користувач переходить до різних розділів сайту. Створення фрагмента навколо подібних розділів може не дати легко читаного опису – кажуть у Google.

Але користувачів спантеличувало, що вони не бачать точних результатів свого пошуку. Юзери дедалі частіше заявляли, що пошук Google працює неправильно.

Тому у Google заявили, що внесли цю зміну на основі відгуків шукачів. «Ми чули відгуки про те, що люди, які здійснюють пошук цитат, хочуть побачити, де на сторінці зустрічається цитований матеріал, а не загальний опис сторінки. Наше вдосконалення покликане допомогти вирішити цю проблему».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я