Вівторок, 18 Червня, 2024

Google тепер шукає краще з точними вказівками в лапках

Пошуковик Google покращив результати пошуку для запитів із лапками. Тепер він показуватиме, де саме на сторінці з’являється шукана фраза.

Наприклад, якщо ви виконуєте пошук «google search», у фрагменті буде показано, де з’являється ця точна фраза.

Раніше Google заявляв, що пошук Google не завжди показував цитовану пошукову фразу у результатах пошукової видачі, оскільки інколи цитований матеріал з’являється в областях документа, які не піддаються створенню корисних фрагментів. Наприклад, слово або фраза може з’явитися в пункті меню сторінки, куди користувач переходить до різних розділів сайту. Створення фрагмента навколо подібних розділів може не дати легко читаного опису – кажуть у Google.

Але користувачів спантеличувало, що вони не бачать точних результатів свого пошуку. Юзери дедалі частіше заявляли, що пошук Google працює неправильно.

Тому у Google заявили, що внесли цю зміну на основі відгуків шукачів. «Ми чули відгуки про те, що люди, які здійснюють пошук цитат, хочуть побачити, де на сторінці зустрічається цитований матеріал, а не загальний опис сторінки. Наше вдосконалення покликане допомогти вирішити цю проблему».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися