Sony відкрила попередню реєстрацію у грі «Мисливці за привидами» на основі доповненої реальності

Ghostbusters World використовує технології доповненої реальності для занурення гравців у паралельний вимір. У ньому вони повинні полювати на привидів з усіх світів франшизи Ghostbusters

Ігри на основі доповненої реальності можуть бути наступною віхою мобільних розваг. Це довела Pokemon Go, яка стала третьою в історії найприбутковішою мобільною грою. Sony також захотіла частку цього пирога і вже тривалий час працює над грою «Мисливці за привидами» (Ghostbusters World AR). Нещодавно компанія відкрила попередню реєстрацію учасників на Android та iOS.

Sony оголосила, що запуск Ghostbusters World AR відбудеться пізніше цього року. Офіційна дата поки невідома, але витік з App Store показав, що вона має вийти 22 жовтня.

Ghostbusters World використовує технології доповненої реальності для занурення гравців у паралельний вимір. У ньому вони повинні полювати на привидів з усіх світів франшизи Ghostbusters. Гравці зможуть розвивати своїх героїв, оснащуючи їх інструментами нейтралізації та ловлі привидів. При цьому гравці зможуть об’єднуватися у команди, щоб атакувати потужних босів, наприклад, відомого Зефірного чоловічка. Також буде режим PvP, у якому гравці діляться на команди та змагаються один проти одного.

Гра «Мисливці за привидами» не є єдиною свіжою грою з доповненою реальністю. Студія Niantic, яка створила Pokemon Go, працює над забавкою у всесвіті Гаррі Поттера. Попередньо вона називається «Гаррі Поттер: маги об’єднуються» (Harry Potter: Wizards Unite).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я