Google зависає при пошуку з урахуванням дат

У Google повідомили, що вже працюють над вирішенням проблеми

У пошуку Google знайшли баг, який змушує вкладку з ним зависнути та перестати реагувати на дії юзера. Це відбувається якщо користувач шукає інформацію в певному часовому проміжку, використовуючи відповідний фільтр. У Google запропонували тимчасове рішення.

Проблема підтверджена постраждалими юзерами для браузерів Chrome, Firefox, Safari на комп’ютерах, у Chrome та Brave на iOS, у Microsoft Edge та Firefox на Windows, Firefox ESR на Linux. Вона з’являється, якщо обмежити часовий діапазон пошуку за допомогою функцій у меню «Інструменти».

У Google повідомили, що вже працюють над вирішенням проблеми. Поки її не виправили пошуковий гігант рекомендує використовувати команди для рядку пошукового запиту. Наприклад, щоб знайти публікації по слову «Запорожець» за період з 1 квітня 2015 року по 1 квітня 2016 року потрібно ввести такий рядок:

запорожець after:2015-01-04 before:2016-01-04

Додамо, що функцію пошуку за обраний період часу має також пошуковик DuckDuckGo. Він використовує базу даних Google, але при цьому він не збирає відомості про юзерів. Також опція пошуку з врахуванням дат є у Bing.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я