Неділя, 19 Травня, 2024

Google знову запустить повітряні кулі Project Loon

Компанія Google продовжує розвивати і тестувати свій проект Project Loon. Нарешті компанія наблизилася до тестового запуску своїх повітряних куль в Індії, повідомляє Gagadget.

Проект Project Loon дозволить забезпечити доступ до бездротового інтернету у важкодоступних куточках Землі за допомогою спеціальних повітряних куль. Він вже тестується на Шрі-Ланці, у Бразилії, Новій Зеландії, Австралії, Індонезії.

Google давно і наполегливо веде переговори з урядом Індії та намагається залагодити всі бюрократичні перешкоди. Схоже, що нарешті компанія наблизилася до тестового запуску своїх повітряних куль у цій країні. Уже найближчим часом має відбутися зустріч між представниками Google і організації National Informatics Center, яка відповідає за інформаційні та телекомунікаційні питання.

Компанія планує пілотний чотириденний запуск Project Loon у штатах Андхра-Прадеш і Махараштра. Він повинен показати ефективність проекту Google у віддалених районах Індії: міська інфраструктура вже досить розвинена.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися