Субота, 20 Квітня, 2024

Як на Android встановити кілька однакових програм

Один із недоліків сучасних мобільників – можливість завантажити лише одну копію якоїсь програми. Це викликає незручності, коли потрібно працювати у додатку через два різних акаунти. Необхідно щоразу виходити з одного та входити до іншого. Але є спосіб зробити копії додатків, які можна налаштувати на різні облікові записи.

parallel space

Для цього вам знадобиться безплатна утиліта Parallel Space. Після першого запуску з’явиться коротка інструкція, а потім – головний екран програми з трьома кнопками. Це Invisible Installation, Control Center, а також знак + внизу екрана. Кнопка Invisible Installation дозволяє встановити утиліти, ярлики яких не повинні з’являтися в папці Parallel Spaces на домашньому екрані мобільника. Доступ до них можна отримати лише після запуску самої Parallel Spaces.

Control Center дає доступ до налаштувань, менеджера запущених у Parallel Spaces програм та кількох інших опцій.

Символ + дозволяє клонувати програми. При натисканні він покаже екран зі списком встановлених на гаджеті програм. Тапніть на вибраній, і відкриється вікно для завантаження з Play Store до Parallel Spaces.

Переключатися між звичайними програмами та дублікатами у Parallel Spaces можна як звичайно. При цьому в імені запущених з віртуального середовища буде напис у дужках Parallel.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися