Готують новий стандарт Wi-Fi 6E на 6 ГГц

Wi-Fi 6E стануть доступні після отримання дозволів на використання цього спектра радіочастот

Організація Wi-Fi Alliance представила новий стандарт бездротового зв’язку Wi-Fi 6E. Таку позначку матимуть пристрої, які здатні працювати на частоті 6 ГГц. Перехід у цей частотний діапазон дозволить отримати більші швидкості пересилання даних.

Wi-Fi 6E стануть доступні після отримання дозволів на використання цього спектра радіочастот. Технологія Wi-Fi визнана необхідним доповненням до впровадження 5G. Смуга 6 ГГц вирішує проблему нестачі спектра Wi-Fi, надаючи суміжні блоки спектра для розміщення 14 додаткових каналів шириною 80 МГц і 7 додаткових каналів шириною 160 МГц. Вона добре підходить для забезпечення безперервного зростання Wi-Fi завдяки близькості до наявної частоти 5 ГГц, більшої доступності широких каналів і меншим перешкодам від застарілих пристроїв Wi-Fi 4 і Wi-Fi 5.

Аналітики прогнозують, що першими пристроями Wi-Fi 6E будуть споживчі точки доступу і смартфони. За ними підуть точки доступу корпоративного рівня. Також очікується, що Wi-Fi 6E отримає широке поширення в промисловому сегменті, зокрема, як підключення віддаленого обслуговування і навчання з використанням засобів доповненої і віртуальної реальності.