Неділя, 19 Травня, 2024

Хакери хочуть відмінити підписку на підігрів сидінь у BMW

У сучасних BMW потрібно щомісяця платити близько 17 євро за обігрів сидінь або керма. Тепер хакери хочуть знайти спосіб обійти це, перетворивши підписку у BMW на одноразову покупку їхньої послуги розблокування.

BMW тільки почав пропонувати онлайн-підписку на підігрів сидінь. Компанія тестує платну підписку на підігрів сидінь і підігрів рульового колеса. «Залізо» для цього вже вбудоване в автомобіль, але працює воно лише як частина платної підписки.

Окрім підігріву сидінь та руля за підпискою у BMW також доступний асистент дальнього світла, який автоматично затемнює фари при появі зустрічних авто. Ще один варіант – штучний генератор шуму для електромобілів.

Власники автомобілів на домашньому ринку BMW в Європі платять 17 євро на місяць за активацію підігріву сидінь. «Довічна» активація коштує 385 євро.

Софтверна компанія Bimmer Tech каже, що хоче дозволити власникам хакнути підписку. Компанія обіцяє розблокування для автомобілів BMW X1 і BMW 2 серії Active Tourer. Мета хакерів також полягає в тому, щоб допомогти користувачам, які купують вживаний автомобіль.

Послуги передплати в автомобілях існують уже близько 10 років, але нещодавній крок BMW, який стягує з клієнтів плату за теплі сидіння взимку, зазнав великої критики.

Експерти кажуть, що зламати підписку BMW може виявитися складним завданням. Адже власник повинен увійти в свій BMW ID під час запуску автомобіля або розблокувати його за допомогою правильно закодованого ключа автомобіля.

Підписка на функції в автомобілі — це спосіб для автовиробників отримувати прибуток у після продажу автомобіля. Подібний підхід уже застосовують такі бренди як Audi, BMW, Mercedes і Porsche.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися