Як годинником Apple Watch керувати камерою iPhone

Стандартно знімок робиться через три секунди після натиснення клавіші. Таку опцію можна відключити

Свій годинник Apple Watch можна перетворити на пульт дистанційного управління камерою iPhone. Це може бути корисним, наприклад, при створенні автопортретів, групових фото, фотографій з укриття тощо. Команду на спуск затвора камери можна подавати дистанційно за допомогою годинника.

На годиннику Apple Watch запустіть вбудований додаток Camera Remote. Підготуйте iPhone? до зйомки. Після цього тапніть кнопку спуску затвора на екрані Apple Watch.

Стандартно знімок робиться через три секунди після натиснення клавіші. Таку опцію можна відключити. Також можна змінити інші функції, викликавши додаткове меню у вигляді трьох кнопок. Ще дистанційно можна перемикатися між фронтальною та задньою камерами.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Камерою iPhone також можна дистанційно керувати без використання годинника Apple Watch. Для цього можна скористатися голосовими командами.

В налаштуваннях iPhone перейдіть в розділ доступності та відкрийте голосове управління. Активуйте його, після чого перейдіть до камери. Дайте команду збільшення гучності – це буде віртуальне натиснення кнопки гучності, яка в камері відповідає за спуск затвора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я