Годинники почали працювати через супутник: Huawei Watch Ultimate пересилають та приймають дані із супутника

За допомогою двосторонньої супутникової комунікації можна передавати та приймати SMS-повідомлення за відсутності мобільної мережі.

Huawei представила перший у світі смарт-годинник Huawei Watch Ultimate, який пересилає та приймає дані від супутникової мережі. Окрім цього, він витримує високий тиск – заявлена глибина занурення до 100 метрів.

За допомогою двосторонньої супутникової комунікації можна передавати та приймати SMS-повідомлення за відсутності мобільної мережі. Для цього використовується китайська супутникова система Beidou. Для активації цієї функції у верхньому лівому куті є спеціальна кнопка, натисніть і утримуйте її протягом 3 секунд, щоб створити супутникове повідомлення.

Huawei Watch Ultimate використовує мініатюрний радіочастотний модуль, вбудовану конструкцію підвісної антени та корпус із інтегрованою технологією наноформування, щоб отримати передавач в невеликому розмірі.

Наприклад, підвісну антену утворено за допомогою процесу керамічної металізації безеля і металевої середньої рамки.

Смарт-годинник має рейтинг IP68, але розробник каже, що девайс підтримує 100-метрову гідроізоляцію для дайвінгу. Вбудовані мікрофони захищені для витримування таких умов.

Huawei Watch Ultimate також має комплексний моніторинг фізичного стану. Це включає моніторинг серцевого ритму TruSeen 5.0 +, сон TruSleep 3.0, аналіз ЕКГ у реальному часі, дослідження стану судин і моніторинг кисню в крові.

Смарт-годинник оснащений 1,5-дюймовим гнучким екраном LTPO OLED із сапфіровим дзеркалом. Його корпус виконаний із надміцного аморфного цирконієвого сплаву. У порівнянні з нержавіючої сталлю 316L твердість першої в 2,5 рази вища, а міцність в 4,5 рази вища. Кнопки виготовлені з аерокосмічного титанового сплаву TC4.

Huawei Watch Ultimate коштує 5999 юанів (878 доларів США) за гірську версію та 6999 (1025 доларів США) юанів за океанську версію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я