Четвер, 30 Травня, 2024

Ігри Metal Gear тимчасово зникли з цифрових магазинів

Такі відомі ігри як «Metal Gear Solid 2: Сини свободи» і «Metal Gear Solid 3: Пожирач змій» сьогодні зникають з цифрових вітрин магазинів. Причина криється в завершенні ліцензій на деякі використані в них матеріали, які добігли кінця. Ігри мають стати знову доступними щойно Konami продовжить ліцензії на ці “історичні архівні матеріали”.

Хоча вилучення є тимчасовим, у заяві Konami не вказано терміни, коли ігри можуть повернутися на вітрини магазинів. «Ми щиро просимо вас проявити терпіння і розуміння, оскільки ми працюємо над тим, щоб знову зробити ці продукти доступними для покупки», – сказав видавець.

Вилучення зачіпають різні цифрові перевидання двох ігор, які спочатку вийшли в 2001 і 2004 роках. До них відносяться ремастери обох ігор для PS3, Xbox 360, PlayStation Vita і NVIDIA Shield TV, версія MGS3 для Nintendo 3DS і перевидання MGS2 для GOG. Колекція HD-ігор також зникає з потокового сервісу PlayStation Now.

Konami не надав деталей про те, які історичні кадри є проблемою. Відомо, що Metal Gear Solid 2, так і 3 використовують реальні кадри в довгих роликах, щоб зв’язати свої історії з історичними подіями 20-го століття. Цей відзнятий матеріал відіграє важливу роль у створенні атмосфери обох ігор, тому обнадіює те, що Konami йде по шляху продовження ліцензій на відзнятий матеріал, а не намагається його видалити.

Іншим іграм, які зіткнулися з аналогічними проблемами ліцензування, не так пощастило. У 2012 році Grand Theft Auto: Vice City вилучили з цифрових магазинів на ПК через проблеми з ліцензуванням музики, і коли вона повернулася, за повідомленнями, в її саундтреку були відсутні 10 пісень. Аналогічна історія сталася з перевиданням Crazy Taxi 2010 року на PS3 і Xbox 360, в якій були відсутні музика і реальні бренди оригіналу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися