Четвер, 13 Червня, 2024

Ілон Маск каже, що завантажив свій мозок у «хмару»

Генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що він уже спілкувався з віртуальною версією себе. Віртуальна особистість з’явилася після завантаження його мозку в «хмару».

Про вивантаження свого мозку у комп’ютерне середовище Ілон Маск повідомив у Twitter. Це була його відповідь на запитання засновника Dogecoin DOGE/USD Біллі Маркуса про те, чи подружилися б людина та її віртуальний клон.

Подробиць про «вивантажений» мозок Ілон Маск не надав. Експерти припускають, що мільярдер мав на увазі свою нейротехнологічну компанію Neuralink, яка працює над розробкою інтерфейсу мозок-комп’ютер. Пристрій дозволить комп’ютеру переводити думки людини в зрозумілі сигнали, дозволяючи виконувати такі дії, як введення тексту та натискання кнопок, просто думаючи про них.

Раніше цього року журнал Fortune повідомляв, що, за словами Маска, ці пристрої дозволять передавати інформацію з комп’ютера назад у мозок.

Neuralink ще не отримав схвалення від регулюючих органів, але раніше Маск заявляв, що компанія планує почати імплантувати комп’ютерні чіпи в людський мозок до 2022 року.

Генеральний директор Neuralink і SpaceX також сказав, що пристрій буде важливим для людського роду, щоб «зрозуміти», як співіснувати з передовим штучним інтелектом.

Цікаво, що конкурент Neuralink компанія Stentrode уже випробувала та отримала успішні результати для свого нейроімплантата.

З розвитком технологій розпізнавання думок може статися, що ваші сни та думки перестануть належати своїм власникам. Ентузіасти уже б’ють на сполох та хочуть захистити нас від цього.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися