Субота, 15 Червня, 2024

Google втратив молоде покоління користувачів

Майже половина молодих користувачів з покоління Z використовує TikTok і Instagram для пошуку замість Google. TikTok становить загрозу не лише для пошуку Google, а й для YouTube, який також належить пошуковому гіганту. Google змінює функції Пошуку та Карт, щоб спробувати залучити молодшу аудиторію.

Популярність TikTok, який є найшвидше зростаючим додатком для соціальних мереж, за останні кілька років збільшилася настільки, що вона надихнула конкурентів, таких як Instagram і Snapchat, запровадити схожі функції відео в Reels і Spotlight.

Тепер керівник Google підтвердив, що формат TikTok змінює те, як молоді люди здійснюють пошук в інтернеті, і Google працює, щоб не відставати.

Старший віце-президент Google Прабхакар Рагхаван сказав на технічній конференції Fortune Brainstorm, що, згідно з внутрішніми дослідженнями Google, «приблизно 40% молодих людей, коли вони шукають місце для обіду, не заходять на Карти Google або в Пошук, вони заходять у TikTok або Instagram».

У Google кажуть, що стикаються з сильною конкуренцією з низки джерел, включаючи загальні та спеціалізовані пошукові системи, а також спеціальні програми.

Представники Google підкреслюють зміни, які планують внести у свою пошукову систему, щоб привернути увагу молодшої аудиторії. Серед них – можливість навести камеру смартфона на певну область та миттєво отримувати інформацію про декілька об’єктів на ній.

Аналітики Insider Intelligence прогнозують, що доходи від реклами TikTok перевищать YouTube до 2024 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися