Субота, 15 Червня, 2024

Insta360 GO – найменша у світі камера зі стабілізацією

Insta360 випускає цікаві мініатюрні камери, здатні знімати панорами в 360 градусів. Улітку ми робили огляд камери Insta360 One X.  А зараз компанія представила камеру Insta360 GO – найменшу камеру зі стабілізацією. Згідно із заявою компанії, GO вміє застосовувати інтелектуальне редагування знятих матеріалів на основі AI.

Легкий стедікам

Insta360 GO – це мураха у світі камер. При вазі 18,3 грама (це менше, ніж міні-Снікерс), вона здатна потрапляти в місця, недоступні іншим камерам, і забезпечує плавну зйомку без допомоги рук. Магнітний корпус і низка аксесуарів дозволяють закріпити, приліпити або повісити камеру практично на все що завгодно.

Щоб зняти відео за допомогою GO, досить натиснути основну кнопку один раз, і вона записує кліп тривалістю до 30 секунд, а повторне натискання зупиняє зйомку.

Стабілізація Insta360 GO, подібна до механічного підвісу

Оскільки GO може бути встановлена практично де завгодно – від одягу до транспортних засобів, вона повинна бути готовою до вибоїстих умов зйомки. GO забезпечує плавність зйомки за допомогою фірмової стабілізації FlowState від Insta360.

Автоматичне редагування FlashCut на базі AI

Автоматичний редактор FlashCut використовує AI, щоб знайти кращі кадри та об’єднати їх у стилізованому редагуванні. GO може сортувати контент на основі деталей (наприклад, їжа, міста, посмішки) і якості композиції знімка. З FlashCut користувачі можуть знімати, редагувати і ділитися своїми пригодами в кілька натискань.

GO також пропонує повнофункціональний інструмент редагування, який дозволяє налаштовувати все – від переходів до кольорової палітри і швидкості відтворення. Додаток також дозволяє користувачам легко комбінувати відзнятий матеріал з GO і їхнім смартфоном.

Легкий гіперлапс Insta360 GO

Завдяки стабілізації GO полегшує створення гіперлапсів. Камера фіксує гіперлапси до 30 хвилин на швидкості 6x. Конструкція GO дозволяє користувачам у будь-якому місці фіксувати розтягнення часу з різних перспектив.

Проста зйомка в переверті (Barrel Roll)

Функція Barrel Roll у додатку GO дозволяє крутити знімки скільки завгодно раз. Це ефект повороту голови, який виглядає ще краще в поєднанні з гіперлапсом.

Щоб знімати чіткі кадри без ривків, раніше треба було брати з собою дорогі стабілізатори і використовувати химерну методику зйомки. GO використовує стабілізацію і надшироке поле зору, щоб полегшити ці завдання.

Водостійка

GO має клас водостійкості IPX4. Вона готова до бризок, дощу і занурення на невелику глибину на термін до 10 секунд.

Slow-mo для GO

GO підтримує зйомку зі швидкістю до 100 кадрів в секунду, тому користувачі можуть уповільнити хід зйомки всього в кілька налаштувань.

200 кліпів в день

Чохол для зарядки GO поміщається в кишеню, дозволяючи легко заряджати камеру буквально на ходу. За допомогою Charge Case GO готова до приблизно 200 знімків на день.

Після дня зйомки чохол для зарядки легко можна підключити безпосередньо до телефона для швидкої передачі відзнятого матеріалу.

Комплектація

У стандартну комплектацію GO входить низка аксесуарів для зручного заряджання і монтажу, зокрема, чохол для зарядки, магнітна підвіска, поворотна підставка, швидке кріплення і липка основа. GO доступна за ціною $199,99.

В Україні придбати камеру можна через ексклюзивного імпортера Insta360 – компанію FlyTechnology. Купити камеру Insta360 GO можна у фірмовому магазині FlyTechnology.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися